Albania

Nasz przewodnik po Albanii już w sprzedaży!

Albania co warto

Dzień dobry świecie! Oto ja – najbardziej praktyczny przewodnik po Albanii. Gëzohem!* Jestem owocem miłości do Albanii i nienawiści do braku wiedzy o tym kraju. Powstałem po to, aby podczas planowania podróży ani jedna kropla potu nie spłynęła po Twoim czole, a po powrocie z urlopu, wszyscy płonęli z zazdrości, oglądając Twoje epickie zdjęcia i słuchając Twoich niesamowitych opowieści.

Nieskromnie powiem, że nie tylko pięknie się prezentuje, ale przede wszystkim mam przebogate wnętrze, w którym znajdziesz:

prawie 600 opisanych atrakcji (zamki, muzea, rafting, offroady, canyoning, rejsy, nurkowanie, snurkowanie, wycieczki zorganizowane, a nawet urbexy),

130 sprawdzonych noclegów, zarówno na dziko, jak i w hotelach,

90 przetestowanych restauracji,

74 opisanych szlaków,

68 wyleżanych plaż,

19 kanionów,

14 jaskiń

13 planów podróży

8 najbardziej widokowych tras,

4 wypróbowane wypożyczalnie samochodów,

4 miejsca z gorącymi źródłami,

1 interaktywna mapa wszystkich atrakcji

niezliczoną ilość informacji praktycznych, wskazówek i lifehacków, które pozwolą zaoszczędzić Ci czas, pieniądze i nerwy.

Mimo ogromu wiedzy przewodnik jest lekki niczym piórko, bo wydajemy go na świat w formie e-booka. To żywy twór, który po naszych kolejnych wyprawach do Albanii będzie udoskonalany, a Ty otrzymasz zaktualizowaną wiedzę zupełnie za darmo. Poza tym, po co dźwigać ciężką knigę i zajmować miejsce w plecaku, skoro możesz zająć tylko megabajty w telefonie?

Do przewodnika dorzuciliśmy smakowite szmery bajery:

❤️‍🔥packlistę – nie obudzisz się, trzymając ręką w nocniku na lotnisku, bo nie pomyślałeś o tym, żeby zamiast nocnika wziąć buty do wody;

❤️‍🔥bucketlist – odhaczając kolejne punkty listy, dokonasz incepcji z Albanią, niczym Neo łykający niebieską tabletkę;

❤️‍🔥przydatne aplikacje i strony internetowe – pomogą Ci znaleźć wymarzoną plażę, nocleg na dziko albo wyciągnąć Cię z tarapatów;

❤️‍🔥opracowane trasy podróży – spakuj walizki, my zajęliśmy się resztą;

❤️‍🔥słownik przydatnych słówek – sprawy potoczyłyby się inaczej, gdybyś tylko wiedział/a, jak jest „wino” po albańsku;

Już nie mogę się doczekać naszej wspólnej podróży! Rozpocznij ją klikając tutaj:

*”miło Cię poznać” po albańsku.

author-avatar

O Magdalena

Z wykształcenia dietetyk, z zamiłowania podróżnik. Na swoim koncie ma 33 odwiedzone kraje i apetyt na zdecydowanie więcej. Maniaczka organizowania podróży na koniec świata. Podwładna dwóch rozpieszczonych kotów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments